PLAYMOBILIST

MÄNGUTUBA ON TÄIELIKULT SISUSTATUD PLAYMOBILI MÄNGUKOMPLEKTIDEGA.

LISAKS NEILE ON MEIL VEEL MÄNGUMATID EHITAMISEKS JA TURNIMISEKS NING KOSTÜÜMINURK.

TÄIENDAME PLAYMOBILI MÄNGUASJADE VALIKUT MÄNGUTOAS PIDEVALT.

HETKEL SAAVAD LAPSED MÄNGIDA JÄRGMSTE SARJADEGA:

 

MÄNGUKOMPLEKT “LASTEHAIGLA”

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

MÄNGUKOMPLEKT “LOOMAAED” ‘

 

 

MÄNGUKOMPLEKT “KRUIISILAEV”

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

MÄNGUKOMPLEKT  “AKVAARIUM”

 

 

 

Tere tulemast muinasjutulisse printsessi lossi! Paljude tüdrukute unistus on olla kaunis printsess, elada ilusas lossis ja ratsutada või sõita tõllas koos printsiga.  Playmobili sari „Prinsess“ pakub sellist võimalust. Lossis on palju ilusaid tube, kaunis aed ning hobuste tall. Lossis  elavad kuningas, kuninganna ja veetlev printsess.  Prinsess saab oma lossis külalisi vastu võtta, korraldada balle ja lõbusalt aega veeta. Kõik aksessuaarid on valmistatud hämmastava täpsusega.  Isegi söögiriistad ja toidud näevad välja nägu päris. Playmobili  losside ja kindluste  eripäraks on see, et nad on valmistatud reaalselt olemas olevate losside või kindluste koopiana. Playmobili  tootearendajad reisivad mööda Saksamaad ning otsisvad kõige kauneimaid losse ja kindlusi ning nende eskiiside alusel loovad uusi mänguasju.

TONDIPÜÜDJAD

Kui naabruskonnas toimub midagi veidrat, kellele sa siis helistad? Muidugi tondipüüdjatele! Tondipüüdjate büroo asub endises tuletõrjejaamas. Egon Spengler just valmistab uut segu kummituste vastu. Raymond Stantz jälgib tähelepanelikult ühe tondi tegevust raamatukogus. Janine Melnitz vastab telefonikõnedele. Tondipüüdja Winston Zeddmore hetkel lihtsalt sööb pitsat. Samal ajal Peter Venkman püüab jagu saada hirmuäratavatest punaste silmadega terrorikoertest, et päästa Dana Barrett. Kummituskoertel liiguvad pead ja käpad. Tondipüüdjad kasutavad autot EKTO-1, mis on varustatud politseisereeniga, millel on tõetruu hääl ja valgus. Autol on mahavõetav katus ning sellesse mahub palju tondipüüdmiseks vajaminevat varustust. Tondipüüdjatel on palju tööd. Vahukummimees, kes algul tundus hästi armas ja ohutu on nüüd suureks kasvanud ja tõeliseks monstriks muutunud. Tema liikuvad käed haaravad lennukeid ja võtavad majadelt katuseid ära. Samal ajal rohelisest elektroplasmast koosnev kummitus Slimer on jälle näljane. Kõik teavad, et ta on õudne õgard ja tunneb toidu lõhma juba kaugelt. Seekord ta ründas hotdogide ja hamburgerite müügikäru, hirmutas ära müüja ja määris kõik ümberringi kokku oma rohelise limaga. Tondipüüdjate sari sisaldab palju erinevaid lisandeid: protoonranitsad, laserid, psühhokineetilise energia andurid, tondipüünised, mööbel, silikoonist lima, mida saab kleepida siledatele pindadele, kummitused ja isegi ühte pimedas helendavat vaimu.

Sari „Tondipüüdjad“ sobib lastele alates 6. eluaastast.

TALU

Talus on alati palju tööd. Kõiki loomi peab toitma, puure ja aedikuid puhastama, lehmi lüpsma, heina tegema ja saaki koristama. Lehmade lüpsmiseks on mõeldud lüpsimasin. Aias kasvab õunapuu, mille vilju saab korjata. Täiskasvanud hoolitsevad suuremate loomade eest, lapsed aitavad noorloomade eest hoolt kanda. Talus elavad põrsad, tibud ja vasikad. Talukomplektis on palju lisatarvikuid: tööriistad, loomade söödad, mööbel jne. Spetsiaalse mehhanismi abil saab vajalikke asju teisele korrusele tõsta. Paljud talumasinate osad liiguvad: uksi saab avada, katust tõsta, veokaste kallutada.

 

 

 

HOBUSTE FARM

 

 

 

 

 

 

POLITSEI

Playmobili politseijaoskond, seififga pank ja politseistaab vanglaga näead välja nagu päris ehitised miniatuuris. Siin on kõik valalik, et saada ettekujutuse politseinike igapäevasest tööst. Detailirohkus paneb imestama. Komplektis on mööbel, dokumendimapid, toataimed, arvutid ja veel palju muud politsejaoskonna eluks vajalikku. Kõike tarvikuid saab liigutada ja mängida nii nagu fantaasia parasjagu lendab. Komplektis on päris valvesignalisatsioon, mis reageerib liikumisele. Pangaautomaadist saab kaardi abil raha välja võtta. Politseihelikopteril keerlevad labad ning trosside abil saab allu laskuda. Politseiautodel vilguvad tuled, töötab sireen ning avanevad uksed. Laps saab ennast proovile panna vapra politseiniku või kavala varga rollis ja läbi mängida lemmikmultikate ja -filmide episoode või välja mõelda oma süžee.

 

 

 

 

LAUAJALGPALL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÄIKELASTELE

Playmobili sari 123 on mõeldud mängimiseks just väiksematele lastele alates 1,5-aastaselt. Tootja pöörab suurt tähelepanu mänguasjade kvaliteedile. Neid valmistatakase hästi vastupidavast plastikust. Võite olla kindlad, et mänguasi ei lähe kukkudes või närides katki. Valikus on suurtest elementidest kosnevad komplektid, millel puuduvad teravad servad.

 

PLAYMOBIL JA FANTAASIA LENDAB!

Artikkel ilmus ajakirjas Hooaeg suvi 2015

Vahel on hea, kui ei pea ise kõike otsast lõpuni ära tegema, vaid keegi on alustanud ja vajalikud osad juba kokku otsinud. Siis on endal tarvis vaid veidi nokitseda ning juba võivadki rüütliseiklused, päästetööd või printsessipidustused alata. Just selliseid mängukomplekte pakub PLAYMOBIL!

Kaubamärk PLAYMOBIL tähistas 2014. aastal 40. sünnipäeva. Saksa leiutaja ja meistrimees Hans Beck nägi kolm aastat vaeva, et luua lelu, mis poleks liialt keerukas, kuid pakuks samas piisavalt mängurõõmu. 1974. aastaks oli ta valmis saanud 7,5 cm pikkuse kujukese, mis oli lapse käe jaoks täpselt sobivas suuruses. Kujukese näo disainimisel järgis ta laste joonistusi, seepärast olidki sel vaid silmad ja lõbus suu, nina aga puudus. Kujukest saatis peagi suur edu, ning aastate jooksul on seda täiustatud ja ajakohastatud, põhijooned on jäänud aga endiseks. Praeguseks on PLAYMOBILI kauamärgi näol tegemist eri suuruses mängukomplektidega, kus kujukestega on kaasas temaatilised sõidukid, ehitised, loomad, aksessuaarid ja palju muud põnevat, mis ei nõua väga suurt konstrueerimist.

SUUR MÄNGUVÄÄRTUS

Mängukomplektid on suunatud eelkõige lastele vanuses 4-10 aasat ja paeluvad nii poisse kui ka tüdrukuid, sest teemavalik on mitmekülgne, alustades politseist ja piraatidest ning lõpetades loomakliiniku ja suvetegevustega. Tänu aastatepikkusele disaini- ja tootearengule võib komplektide kvaliteedis kindel olla: kasutatud plast on erksavärviline ja vastupidav, kõik osad käivad kindlalt kokku ning püsivad koos ka pikemal mängimisel. Erilise kvaliteedimärgi annab fakt, et tootmine toimub Euroopa riikide tehastes. Komplektid on kerged, nii saab neid pikemale sõidule või reisile kas või terve kotitäie kaasa võtta.

PLAYMOBILI komplektidega saavad lapsed kehastuda erinevateks tegelaskujudeks ja luua seiklusrikkaid fantaasiamaailmu. Kujukeste eripära on, et neil ei ole üldjuhul nimesid ega kindlaid lugusid – laps saab need ise välja mõelda ning võtta just sellise rolli, nagu parasjagu soovib. Selline mäng arendab loomingulisust, motoorikat ja sotsiaalseid oskusi, sest laps paneb komplekti kokku, mõtleb välja loo ning näitleb läbi selle kujukese . Lobisemine ja häälte tegemine käib loomulikult mängu juurde, olgu laps üksi või suuremas kambas.

PLAYMOBILI mängukomplekte on saadaval eri suuruses ja hinnaklassis, nii saab kogumist alustada väiksematega ning hiljem soetada suuremaid ehitisi, nagu rüütliloss või rõivabutiik. Kujukesi saab ka eraldi lisaks osta ja koguda.

NAGU PÄRIS

Lapsed oskavad realistlikkust hinnata ja siin tuleb välja PLAYMOBILI eriline meistriklass.

Kõik mängukomplektide osad on disainitud nii, et need on justkui vähendatud koopiad päris maailmast. Igale detailile ja funktsioonile on tähelepanu pööratud, et laste mängurõõm oleks täielik. Näiteks saab mänguleekide kustutamiseks kasutada päris vett, mis tuletõrjeauto paaki pannakse ja mööda voolikut liigub, kõiki paate saab aga ka tegelikult vee peal ujutada. Paljusid detaile ei pruugi esialgu märgatagi ning esemete, loomade ja ehitiste täpsus võib veel hiljemgi üllatusi pakkuda.