SÜNNIPÄEVAD

SÜNNIPÄEVAD JA MUUD LASTEPEOD

Playmobili Mängutoas toimub korraga vaid üks privaatne pidu. Teie kasutuses on 127 m² ruum, millel on olemas mängu- ja söögiala, garderoob, WC ja köök.

Söögi- ja mänguala asuvad ühes toas, nii saavad vanemad mugavalt diivanitel istudes laste mängu jälgida. Täiskasvanute istekohtadeks on meil 3 hästi mugavat diivanit. Lastelauas on tavaliselt 10-14 istekohta, kuid väikeseid taburette on mängutoas kokku 24. Vajadusel saab istekohti juurde tekitada. Taburetid on vastupidavad ning kannatavad ka täiskasvanuid.

Laste söögilaud

Täiskasvanute kohvilaud

Olemas on kohvimasin (filtrid ka), suhkur, veekeetja, mikrolaineahi, külmkapp. Lisaks on kausid, vaagnad, lillevaasid, tordilabidas, erinevad noad, käärid, morsikannud.

Ühekordsed nõud, salvrätikud ning kohv-tee palume ise kaasa võtta!

Alates 1. aprillist 2019 on meil olemas DISKOTUBA! Lisaks rahulikule ja arendavale tegevusele pakume nüüd oma külalistele ka aktiivsemat tegevust. DISKOTUBA on võimalik kasutada sünnipäevadel ja lisakulutusi selle kasutamine kaasa ei too. Sünnipäevahind jääb samaks! Andke oma soovist teada broneeringut tehes.

 

 

Üks pidu kestab 3 tundi. Ettevalmistama ootame Teid 15 min. enne peo algust ja peale pidu on Teil samuti 15 min. koristamiseks.

Pidusid saab meie juures pidada nädala sees õhtuti kell 18:00-21:00. Nädalavahetusel pakume kahte aega: 12:00-15:30; 17:30-20:00. Kokkuleppel saab ka muul ajal.

Playmobili mängutuba sobib lastele vanuses 3 kuni 8. Tegevust on endale leidnud ka kahe aastased lapsed ja isegi natuke nooremad. Kuid hoiatame, et Playmobili mänguasju soovitab tootja alates 4. eluaastast. Sisaldavad palju väikesi osakesi. Allaneelamise oht!

SÜNNIPÄEVALAPSELE VÄIKE ÜLLATUS MEIE POOLT!

 

PLAYMOBILI MÄNGUTUBA HINNAKIRI (Mustamäe tee 8)

SÜNNIPÄEVAD JA MUUD LASTEPEOD kestvusega 3 tundi

E-N (õhtu)                   89  €

REEDE (õhtu)              99  €

L-P (terve päev)            109  €

Riigipühade ajal kehtib nädalavahetuse hind!

Soovi korral saate pikendada oma ürituse kestvust või nihutada broneeringukalendris pakutavaid aegu. Kuid seda saab teha ainult eelneval kokkuleppel ja vabade aegade olemasolul. Iga lisatud pooltund maksab 10 eurot.

Broneerimistasu on 30 eurot, mille palume tasuda 3 päeva jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu palume üle kanda Loovmängukeskus OÜ arveldusarvele EE962200221067889399 (Swedbank). Makse selgituseks märkige: lapse nimi ning ürituse toimumise kuupäev ja kellaaeg. Broneerimistasu arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha. Broneerimistasu ei ole tagastatav!
Kui te mingil põhjusel ei saa pidu pidada broneeritud ajal, teatage sellest koheselt! Broneeringut on võimalik üks kord aasta jooksul ümber tõsta.
Ülejäänud summa palume maksta ürituse päeval enne peo algust kohapeal sularahas või Loovmängukeskus OÜ arveldusarvele EE962200221067889399 (Swedbank) hiljemalt 2 tööpäeva enne ürituse toimumist.

 

Broneerigut tehes nõustub maksja Playmobili mängutoa kodukorraga.

 

 

Broneerige oma pidu broneeringukalendris.

Väljaprinditavad SÜNNIPÄEVAKUTSED eesti keeles saate alla laadida siit

ПРИГЛАШЕНИЯ на день рождения на русском языке можно скачать тут

 

Küsimuste või probleemide korral helistage 55 545 521 (iga päev alates 9:00 kuni 21:00) või kirjutage info@loovmangukeskus.ee