SÜNNIPÄEVAD

SÜNNIPÄEVAD 
Meie uus mängutuba on hästi armas ja hubane. Kogu mängutoa pindala on 95 m2. Sünnipäevade jaoks me pakume privaatseks kasutamiseks tuba suurusega 55 m2. Selles toas on olemas mängu- ja söögiala, garderoob ja WC. Sünnipäevatuba on ainult teie ja teie külaliste kasutuses. Samal ajal on keskuse külastajatel võimalik mängida sünnipäevatoa eesruumis suurusega 40 m2. Muidugi saab seda üldala kasutada ka sünnipäevalaps oma külalistega.
Kogu mängutuba on sisustatud Playmobili mängukomplektidega. Neid on meil 15. Lisaks on lastele liumägi ja suur tahvel joonistamiseks. Meie kontseptisoon on RAHULIK ARENDAV LOOVMÄNG. Playmobili mängutuba sobib lastele vanuses 3 kuni 8. Tegevust on endale leidnud ka kahe aastased lapsed ja isegi natuke nooremad. Kuid hoiatame, et Playmobili mänguasju soovitab tootja alates 4. eluaastast. Sisaldavad palju väikesi osakesi. Allaneelamise oht!
Broneeringut tehes palume arvestada, et meie mängutuba ei sobi väga suurele, lärmakale ja aktiivsele seltskonnale.
Broneeringut tehes nõustute te meie kodukorraga!
Istumiskohti on lastelauas 20. Täiskasvanute jaoks on väike kohvilaud. Selle kõrval kolme inimese diivan ja tugitool. Aga samas saab alati kasutada taburette ja istumiskohti juurde tekitada.
Kohapeal on olemas:
  • teekann,
  • kohvikeetja,
  • mikrolainehi,
  • lillevaasid
  • serveerimisnõud (kausid, kandikud, morsikannud, lusikad, noad, tordilabidas, kohvitassid).
Ühekordsed sööginõud, salvrätikud, kohvi ja tee palume teil kaasa võtta. Suhkur on meil olemas.

Iga päev pakume kolme peoaega 10:00-13:00, 14:00-17:00, 18:00-21:00. Kokkuleppel saab ka muul ajal. Üks pidu kestab 3 tundi. Ettevalmistama ootame teid 15 min. enne peo algust. Palume pidu lõpetada õigel ajal.

 

SÜNNIPÄEVALAPSELE VÄIKE ÜLLATUS MEIE POOLT!

 

PLAYMOBILI MÄNGUTUBA HINNAKIRI (Tammsaare tee 104a)

E-N                    85  €

R-P                    115 €

Riigipühade ajal kehtib nädalavahetuse hind!

Broneerimistasu on 30 eurot, mille palume tasuda 3 päeva jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu palume üle kanda Loovmängukeskus OÜ arveldusarvele EE962200221067889399 (Swedbank). Makse selgituseks märkige: lapse nimi ning ürituse toimumise kuupäev ja kellaaeg. Broneerimistasu arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha. Broneerimistasu ei ole tagastatav!  

Kui te mingil põhjusel ei saa pidu pidada broneeritud ajal, teatage sellest koheselt! Broneeringut on võimalik üks kord aasta jooksul ümber tõsta.
Ülejäänud summa palume maksta ürituse päeval enne peo algust kohapeal või samuti üle kanda Loovmängukeskus OÜ arveldusarvele EE962200221067889399 (Swedbank).

Küsimuste või probleemide korral helistage 55 545 521 või kirjutage info@loovmangukeskus.ee

 

SÜNNIPÄEVAKUTSED eesti keeles

SÜNNIPÄEVAKUTSED vene keeles