MINIPIDU

Mis on minipidu? See on pidu väikesele seltskonnale! Lihtne, soodne ja mugav!

Selline variant sobib juhul kui osaleb maksimaalselt 5 täiskasvanut ja kuni 10 last.

1 TUNNI MAKSUMUS ON AINULT 20 €!

MINIPIDU sobib igasugusteks elujuhtumiteks:
• Soovite sõbrannadega kohvitada ja lobiseda. Palun, teie jaoks on mugavad diivanid ja lapsed saavad samal ajal mängutoas mängida.
• Lapsel tulemas sünnipäev. Teil on plaanis kutsuda ainult kõige lähedasemad sõbrad/sugulased, aga samas tahate kodust välja saada. Tulge meie juurde!
• Olete väike töökollektiiv, tahate äriasju arutada või hoopis natuke pidutseda. Võtke lapsed kaasa! Kasulik teile ja peredele. Ei pea kodus seletama, et miks ema/isa tänas jälle kaua tööl on ja lapsega tegeleda ei saa.
• Jne…

Mugavad istekohad suurtele
Põnev mänguala väikestele

MINIPIDU on privaatne üritus. Sulgeme mängutoa teistele külastajatele. Teie kasutuses on 127 m² ruum, millel on olemas mängu- ja söögiala, garderoob, WC ja köök. Mängutoas on kohvimasin (suhkur ja filtrid ka), veekeetja, mikrolaineahi. Lisaks on kausid, vaagnad, lillevaasid, tordilabidas, erinevad noad, käärid, morsikannud. Pakume TASUTA teed, kohvi ja joogivett. Samuti tavalisi (mitte ühekordseid) kruuse ja teelusikaid. Kõik muu, mida vajate (toidud, joogid ja ühekordsed nõud) palume endal kaasa võtta!

Saate valida omale ürituse aja broneeringukalendris. Broneeringut tehes märkige lahtrisse lisainfo, et tegu on minipeoga ja vajadusel täpsustage samas lahtris kellaegu. Minimaalne minipeo kestvus on 1 tund!
Broneeringukalendris pakutakse 2,5 tunniseid pidusid. Soovi korral saate tellida lühema või pikema aja. Aega pikendada saab juhul kui peale teid pole järgmist broneeringut. Kui teile ei sobi broneeringukalendris pakutavad ajad, siis kokkuleppel saab ka muul ajal pidutseda. Võtke julgelt ühendust telefonil 55545521 või e-posti teel info@loovmangukeskus.ee. Kindlasti leiame teile sobiva lahenduse!

Minipeo puhul eeldame vähemalt 50% ettemaksu. Palume see tasuda 24 tunni jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu palume üle kanda Loovmängukeskus OÜ arveldusarvele EE962200221067889399 (Swedbank). Makse selgituseks märkige: lapse nimi (kui tegu on sünnipäevaga), ürituse toimumise kuupäev ja kellaaeg. Broneerimistasu arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha. Ettemaks ei ole tagastatav!
Ülejäänud summa palume maksta ürituse päeval enne peo algust kohapeal sularahas või Loovmängukeskus OÜ arveldusarvele EE962200221067889399 (Swedbank) hiljemalt 2 tööpäeva enne ürituse toimumist.

Playmobili mängutuba sobib lastele vanuses 3-10. Tegevust on endale leidnud ka kahe aastased lapsed ja isegi natuke nooremad. Kuid hoiatame, et Playmobili mänguasju soovitab tootja alates 4. eluaastast. Sisaldavad palju väikesi osakesi. Allaneelamise oht!